Kalendarium rekrutacji Zasady rekrutacji po szkole podstawowej Listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych Listy przyjętych i nieprzyjętych Listy klas pierwszych Badania lekarskie kandydatów

Rekrutacja 2022/2023

Listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

W plikach poniżej znajdują się listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Technikum i Branżowej Szkoły I stopnia z Oddziałami Integracyjnymi:

Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani proszeni są o uzupełnienie dokumentacji. Kompletna dokumentacja musi zawierać:

1. oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
  2. zaświadczenie o wynikach egzaminu 8-klasisty
  3. zaświadczenie lekarskie świadczące o tym, że kandydat może podjąć naukę w wybranym zawodzie
  4. dwa podpisane zdjęcia

Ponadto kandydaci do:

• branżowej szkoły I stopnia (wielozawodowej) -  zaświadczenie wybranego przez kandydata zakładu, który z dniem 1.09.2022 roku podpisze z kandydatem umowę o naukę zawodu.