Kompleks boisk sportowych Lodowisko ofery pracy dla animatorów

Orlik 2012

Kompleks boisk sportowych

Zasady rezerwacji boiska wielofunkcyjnego i boiska piłkarskiego przy Zespole Szkół w Wołominie, ul. Legionów 85

1.  Rezerwacja obiektu na dany termin odbywa się po rozpatrzeniu wniosków składanych wg harmonogramu:

Lp.

Termin składania wniosku

Okres rezerwacji

od 12 do 22 lutego br.

od 1 marca do 30 czerwca br.

od 1 do 20 czerwca br.

od 1 lipca do 30 listopada br.

2.  Jednostka treningowa wynosi 90 minut, w przypadku bardzo dużego zainteresowania Zespół Szkół w Wołominie zastrzega sobie prawo zmniejszenia jednostki treningowej do minimum 60 minut. Jednostki treningowe udostępnione w ramach rezerwacji:

Poniedziałek - Piątek

Sobota - Niedziela

17:00 – 18:30

18:30 – 20:00

3.  Wnioski o rezerwację (wzór wniosku załącznik nr 1) przyjmowane będą w sekretariacie Zespołu Szkół w Wołominie, ul. Legionów 85, lub bezpośrednio u animatorów Orlika..

4.   Wnioski o rezerwację rozpatrywane są zgodnie z procedurą, regulaminem obiektu, wg. daty złożenia wniosku i spełniania wymogów formalnych zawartych we wniosku.

5.  Rezerwacja poszczególnych boisk przez daną grupę nie może przekraczać dwóch razy w tygodniu, przy czym drugi termin można rezerwować tylko w przypadku wolnych terminów po terminie składania wniosków.

6.  Wnioski rozpatrywane są komisyjnie, a w skład Komisji wchodzą: Dyrektor Zespołu Szkół w Wołominie oraz animatorzy boiska Orlik. Po rozpatrzeniu wniosków opracowany zostaje Harmonogram zajęć na Orliku, który podany jest na stronie internetowej szkoły.

7.   Pierwszeństwo rezerwacji mają grupy w kolejności, które korzystały z boisk bezpośrednio w poprzednich miesiącach, latach w tym samym terminie.

8.   Boisko piłkarskie oraz wielofunkcyjne może zarezerwować grupa minimum 10- osobowa.

9.  Administrator jest upoważniony do zmiany przyjętego na dany okres harmonogramu lub odwołania niektórych zajęć objętych harmonogramem w przypadku organizacji imprez sportowych, które nie były planowane.

10.    Administrator jest upoważniony do odwoływania, czasowego zawieszania lub ograniczania czasu zajęć ze względu na ważne wydarzenia państwowe lub złe warunki atmosferyczne.

11. Z przyczyn niezależnych od administratora oraz na czas remontów i koniecznych napraw korzystanie z obiektów może być ograniczone lub odwołane.

12. Warunkiem korzystania z obiektów jest posiadanie odpowiedniego stroju i obuwia sportowego typu halowego. Dopuszcza się korzystanie z obuwia z małymi korkami gumowymi lub z tworzywa sztucznego (buty typu turfy, śnieżynki) wyłącznie na boisku o nawierzchni ze sztucznej trawy.

13.  W przypadku bardzo dużego zainteresowania rezerwacją godzin na boisku do piłki nożnej ustala się następujące kryteria przy dokonaniu rezerwacji:

a.          rodzaj podmiotu:

podmioty prawne i osoby fizyczne (firmy, spółki, wynajem indywidualny itp.) którego uczestnikami/ członkami są osoby zamieszkałe na terenie gminy,

podmioty szkolące dzieci i młodzież zamieszkałe na terenie Gminy,

stowarzyszenia zarejestrowane na terenie Gminy, którego uczestnikami/ członkami są osoby zamieszkałe na terenie gminy,

pozostali (kluby sportowe, firmy, wynajem indywidualny itp. którego uczestnikami/ członkami nie są osoby zamieszkałe w Gminie.

b.          wiek uczestników

c.          ilość uczestników zameldowanych w Gminie

d.          ilość trenujących grup w stowarzyszeniu

14.    Dwukrotna nieusprawiedliwiona nieobecność zarezerwowanego terminu automatycznie zrywa rezerwację (nie wliczając złych warunków atmosferycznych, świąt, oraz zamknięcia Orlika przez jednostkę prowadzącą)

15.    Na boiskach obowiązuje Regulamin, którego nieprzestrzeganie będzie skutkować zerwaniem rezerwacji.

16.    Podmiot rezerwujący nie może pobierać żadnych opłat od osób korzystających z obiektu w ramach dokonanej rezerwacji.

17.    W okresie zimowym (od 01.12 do 28.02) boiska będą nieczynne..

Wszelkie informacje na temat funkcjonowania obiektów sportowych „ORLIK" można uzyskać pod nr telefonu: 22 776 27 53 w godzinach od 10:00 do 14:00 oraz u animatorów Orlika na boisku przy. ul. Legionów 85 od poniedziałku do niedzieli w godz. (16.00 - 20.00).

Spotkanie inforacyjne - 23.02.2022 godz. 10:00 w budynku szkoły

Do pobrania:

Zasady_rezerwacji_boiska_wielofunkcyjnego_i_Orlika_ZS_Wolomin.pdf

zalacznik_nr_1_-_zasady_rezerwacji_Orlik.docx

TYGODNIOWY HARMONOGRAM  PRACY KOMPLEKSU BOISK ORLIK 2012.

(01.03.2022 – 30.06.2022)

BOISKO ZIELONE

Boisko czynne codziennie od godziny 16:00 do godziny 20:00

BOISKO WIELOFUNKCYJNE (tzw. „czerwone”)

Boisko czynne jest w takich samych godzinach jak boisko piłkarskie. Korzystają z niego amatorzy gry w piłę siatkową, koszykówkę, piłkę ręczną i tenisa ziemnego. Rezerwacje dokonywane są na bieżąco.

__________________________________________________________________________________________________

Opiekunowie boiska:

1. Sławomir  Kozłowski